Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbeným

O firmě

Moderní vzdělávací a personálně poradenská společnost

Na českém trhu působíme od roku 2000 a zaměřujeme se na hlavní oblasti personálního managementu jako jsou motivační strategie, manažerské vzdělávání, řízení výkonu, assessment centra, outdoorové aktivity, individuální coaching manažerů apod.

Naše činnost probíhá jednak prostřednictvím veřejných kurzů (komunikační dovednosti, plánování a organizace práce, time management, technika přijímacích pohovorů aj.) a zároveň pracujeme na projektech šitých pro klienta na míru.

Naši konzultanti čerpají z letitých zkušeností personální práce u velkých nadnárodních společností jak v České republice, tak v zahraničí.

Kromě významných společností, většinou se zahraniční účastí, jsou našimi klienty také menší firmy, které nemají vlastní oddělení lidských zdrojů, ale mají zájem profesionálně přistupovat ke svým zaměstnancům. Těmto firmám zajišťujeme celkovou koncepci personální strategie a pomáháme řešit konkrétní potřeby týkající se lidských zdrojů.

Náš tým

Nahoru