Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbeným

Náš tým
Foto - Markéta Blovská

Markéta Blovská

absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Andragogika - Personální řízení, od roku 1993 do roku 2002 pracovala jako HR manažerka u významných zahraničních společností (Rogner hotel Don Giovanni, Coca-Cola Beverages). Od roku 2000 externě, od r. 2002 interní konzultant a trenér, specializaci na HR a manažerské dovednosti. Členka Asociace nezávislých trenérů a konzultantů managementu. Od roku 2007 je certifikovaným trenérem Situačního vedeníŽ. Hovoří česky, anglicky, rusky.

Email: marketa.blovska@integrity-consulting.cz
Foto - Jiří Kmoch

Jiří Kmoch

absolvent jednooborové psychologie na FFUK a předtím anglistiky na FFUK. Od r. 1992 pracoval na volné noze jako tlumočník a překladatel. Od roku 2004 pracuje jako psycholog - lektor manažerských dovedností a konzultant se zaměřením na diagnostiku a rozvoj osobnosti a přípravu a realizaci Assessment a Development Center. Od roku 2006 je konzultantem a trenérem společnosti Integrity Consulting. Od roku 2008 je certifikovaným trenérem Situačního vedení Ž. Hovoří česky a anglicky.

Email: jiri.kmoch@integrity-consulting.cz
Foto - Jana Vávrová

Jana Vávrová

absolventka sociální politiky a sociální práce, Univerzita J.E.Purkyně Ústí n/Labem, a programu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy - Metody aplikované sociální psychologie, od roku 1993 do 2002 pracovala jako konzultant ve společnosti Neumann. Od roku 2002 pracuje jako interní konzultantka a lektorka společnosti IC, kde se zaměřuje na komunikační a obchodní dovednosti a školení a projekty specializované pro oblast lidských zdrojů. Věnuje se rovněž problematice řízení procesů a projektového řízení. Od roku 2007 je certifikovaným trenérem Situačního vedeníŽ. Hovoří česky, anglicky a německy.

Email: jana.vavrova@integrity-consulting.cz
Foto - Monika Frantová

Monika Frantová

Absolventka obchodní akademie, obor všeobecná ekonomie, následně absolventka školy personálního managementu. Profesně působila jako personalista v několika společnostech. Od roku 2006 do roku 2010 pracovala jako Training Manager společnosti Vienna International pro hotely v ČR řízené touto společností. Na této pozici se zaměřovala na školení měkkých dovedností, jako komunikace, prezentační dovednosti, telefonování, trénink trenérů. Vedení tréninků zaměřených na hotelový provoz, jako péče o hosta pro Front office, péče o hosta pro odd. Food & Beverage, školení pro Housekeeping. V rámci své působnosti sestavila a řídila tým interních trenérů z řad zaměstnanců hotelů, kteří odborně vedli některé z výše uvedených tréninků. Také spoluvytvořila a vedla jako vedoucí projektu projekt spolufinancovaný evropskými sociálními fondy zaměřený na vzdělávání zaměstnanců daných hotelů. Od roku 2010 je konzultantem a trenérem společnosti Integrity Consulting, podílí se na projektu Pompo, vede tréninky zaměřené na obchod, služby a personalistiku. Hovoří česky, anglicky a německy.

Email: monika.frantova@integrity-consulting.cz
Foto - Michal Žmolík

Michal Žmolík

Absolvent fakulty Humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, obor řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích, předtím Pražská vysoká škola psychosociálních studií, obor sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii. Od února 2007 pracuje jako školní psycholog - terapeut na ZŠ, vede individuální, skupinové a týmové supervize, realizuje školení a věnuje se teambuildingu. Od roku 2009 je konzultantem a trenérem společnosti Integrity Consulting. Hovoří česky a anglicky.

Email: michal.zmolik@integrity-consulting.cz
Foto - Přemysl Vávra

Přemysl Vávra

Finanční manager s rozsáhlými zkušenosti v oblastech: Corporate Governance, zvyšování výkonnosti firem, řízení rizika, finanční analýzy, daňová optimalizace, restrukturalizace, oceňování společností, fúze a akvizice, reporting a plánování. Vystudoval ČVUT Praha FSI, kde absolvoval i doktorandské studium. Dále je absolventem managerského programu na ENSICA Toulouse a MBA studia na Prague International Business School při VŠE Praha. Je držitelem licence daňového poradce a makléře. Je také certifikovaným účetním a je registrován v Národním registru poradců pro oblast podnikového poradenství. Působí jako externí hodnotitel CzechInvestu. V posledních 15 letech působil postupně na manažerských pozicích v oblasti kolektivního investování, bankovnictví, služeb a developmentu. Od roku 2005 spolupracuje jako externí trenér se společností Integrity Consulting s.r.o., specializuje se na tréninky zaměřené na ekonomiku a finance. Hovoří česky, anglicky a francouzsky.

Email: premysl.vavra@integrity-consulting.cz
Foto - Ondřej Sedláček, Dis

Ondřej Sedláček, Dis

Diplomovaný textař a scenárista, absolvent VOŠ Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Reklamou, marketingem a souvisejícími obory se zabývá od počátku 90. let - od produkční činnosti přes profesi obchodního zástupce, inzertního poradce, manažera promoakcí a PR aktivit aj. Od roku 1999 působil jako copywriter a scenárista pro různé reklamní agentury. 2004 – 2008 přednášel na vyšší odborné škole témata týkající se komerční komunikace, reklamy a tvorby textů. V současné době působí jako lektor a poradce v oblasti marketingu, reklamy a médií. Je autorem populárně naučné knihy „REKLAMA Triky, které vás dostanou“ (2009) a řady odborných článků.

Email: ondrej.sedlacek@integrity-consulting.cz
Foto - Milan Straňák

Milan Straňák

Absolvent Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity, obor angličtina - historie ( zakončeno st. zkouškou z angličtiny, historie, psychologie a pedagogiky. Od roku 2005 je vysokoškolským učitelem na plný úvazek – lektor odborné angličtiny a předmětu Communication and other soft skills. Od roku 2002 působí externě jako učitel odborné angličtiny v kurzech pro dospělé. V roce 2006 získal osvědčení pro vzdělavatele projektu ESF (Angličtina pro veřejnou správu) a následně se podílel jako tutor na realizaci výuky pro veřejnou správu. Od roku 2008 je držitelem Certifikátu lektora a konzultanta pro lidské zdroje. V letech 2008-2009 působil externě jako projektový manažer v oblasti řízení lidských zdrojů a od roku 2011 spolupracuje se společností Integrity Consulting jako specialista vzdělávání. Hovoří česky, anglicky a německy.

Email: milan.stranak@integrity-consulting.cz
Foto - Iveta Volfová

Iveta Volfová

Absolventka VŠE Praha, obor informační a znalostní inženýrství a finance. Poté se jako konzultantka společnosti Deloitte & Touche zaměřovala na propojení oblasti financí a informačních systémů a účastnila se projektu USAID pro Ministerstvo privatizace. Od roku 1996 stála u založení T-Mobile Czech Republic (původně RadioMobil), kde pracovala na pozici manažerky a následně ředitelky lidských zdrojů. V posledním roce pracovala na projektu v T-Mobile U.K. v Londýně. Od roku 2006 pracovala pro finanční skupinu PPF, kde řídila projekt HR Re-engineeringu v Home Credit and Finance Bank v Rusku a následně nastoupila jako Ředitelka lidských zdrojů společnosti PPF a.s. Od roku 2010 pracuje jako externí poradce a lektor se zaměřením na oblast řízení lidských zdrojů, vedení lidí, projektové a procesní řízení. Certifikovaný Specialista řízení lidských zdrojů, od r. 2012 certifikovaný trenér Situačního vedení®. Od roku 2013 je zodpovědná za řízení společnosti Integrity Consulting. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Email: iveta.volfova@integrity-consulting.cz
Foto - Renata Ježková

Renata Ježková

Absolventka VŠE Praha, obor Ekonomické informace a kontrola (účetnictví) a následně obor Pedagogika pro vyučující ekonomy, obojí zakončené státní zkouškou. Od roku 1992 vyučuje externě na několika středních školách ekonomiku, účetnictví a management. Od roku 1993 pracuje jako externí poradce a lektor v oblasti účetnictví a financí pro firemní klientelu. Zároveň vykonává činnost vedení účetnictví pro několik firem. Od roku 2013 pracuje jako externí poradce a lektor společnosti Integrity Consulting se zaměřením na oblast financí a účetnictví. Hovoří česky, anglicky a rusky.

Email: renata.jezkova@integrity-consulting.cz
Foto - Šárka Šimánková

Šárka Šimánková

Absolventka obchodní akademie Bohemia Regia v Praze, v současné době dokončuje VŠEM obor komunikace a lidské zdroje.
Po téměř desetileté práci Office manažerky pracovala v letech 2008-2012 jako Specialista náboru a vzdělávání pro společnost Contacc SE. Následně působila jako Vedoucí personalista ve firmě Strategic Consulting.
Od roku 2014 je zodpovědná za koordinaci vzdělávacích programů Integrity Consulting.
Certifikovaná lektorka dalšího vzdělávání. V oblasti lektorování a poradenství se specializuje na řízení lidských zdrojů, office management a podpůrné pozice.
Hovoří česky, anglicky a německy.

Email: sarka.simankova@integrity-consulting.cz
Foto - Jana Žmolíková

Jana Žmolíková

Absolventka jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2007 působí v nemocnici na Homolce na pozici klinického psychologa. Ve své psychologické praxi se specializuje na problematiku poruch příjmu potravy a obezity. V této oblasti dokončuje doktorandské studium na 1. LF UK u pana Prof. PhDr. Petr Weisse, PhD a má zkušenosti z občanského sdružení Os Anabell, Iscare, Program H Plus, MC Anděl aj. V roce 2008 byla jednou ze zakladatelek Psychologické sekce při Obezitologické společnosti ČLS JEP. Má atestaci z klinické psychologie, postgraduální specializační zkoušku ze systematické psychoterapie a úplné psychoterapeutické vzdělání (SUR).
Je certifikovaný kouč (EMCC).
Má praxi v oblasti klinické psychodiagnostiky, psychoterapie, psychologického poradenství a koučování. Přednáší na konferencích, vede tréninkové semináře, publikuje, věnuje se výzkumné činnosti a vede soukromou praxi.
Od roku 2014 pracuje jako externí konzultant a lektor naší společnosti v oblasti osobního rozvoje a řešení psychosomatických poruch.
Hovoří česky a anglicky.

Email: jana.zmolikova@integrity-consulting.cz
Nahoru