Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbeným

Poslání

Ústředním krédem naší společnosti je snaha naplňovat při našem působení oba významy slova integrity, tzn. v českém pojetí celistvost, neporušenost, v našem případě především celistvost osobnosti a zároveň anglický smysl slova integrity - čestnost a bezúhonnost.

"Objevte v sobě životní harmonii"

To co se s námi naučíte nejsou jen poznatky využitelné ve vaší práci. Jde nám o celkový přístup k životu, o objevení toho, co je pro vás podstatné a co nedůležité, na kterých vlastnostech můžete stavět, které dokážete dovést k dokonalosti a naopak jak odstranit Vaše slabiny tak, abyste došli až k celistvosti životní harmonie. Pomůžeme Vám nalézt zdravý a úspěšný životní styl, důležitý nejen pro výkonnost ve Vaší práci, ale celkově pro stálé posilování integrity Vaší osobnosti. Pod naším vedením se ovšem nebudete jen egocentricky zaměřovat sami na sebe. Budete více přemýšlet o sociální integritě Vás ve společenství ostatních lidí, tak abyste působili jako pozitivní součást lidského systému, ve kterém by měla vládnout svoboda, tolerance, pomoc jednoho druhému, humor a hlavně čestnost a bezúhonnost každého jednotlivce.

Nahoru