Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbeným

Vážení kolegové, zaměstnanci neziskových organizací,

my všichni v Integrity Consulting si velmi vážíme Vaší práce a jejího přínosu. V dnešní době, kdy materiální hodnoty jsou pro většinu lidí nadevše, je nesmírným přínosem pro všechny z nás setkávat se s Vámi, lidmi, kteří pomáhají potřebným. Proto bychom zase my rádi pomohli Vám - k Vašemu osobnímu rozvoji a hledaní osobní síly a harmonie pro tak důležitou práci.

Víme, ze naše tréninky jsou přes svou kvalitu pro Vaše organizace většinou cenově obtížně dostupné, proto jsme se rozhodli Vám dlouhodobě nabízet 60% slevu na všechny naše kurzy.

Na každém z našich veřejných tréninků budete mít několik rezervovaných míst jen pro Vás.

Tuto kapacitu budeme naplňovat podle došlých přihlášek, neváhejte prosím a pošlete svou přihlášku již dnes!

VEREJNE KURZY

Po letošní úspěšné premiéře školení Situační vedení (Reference) pro NNO Vám i v příštím roce bude každé čtvrtletí vyčleněný jeden kurz jen pro Vás, a to za cenu odpovídající opět jen 40% ceny veřejných kurzů. TERMINY KURZU NNO

Pokud byste měli zájem o kurz šitý na míru přímo pro Vaši společnost, opět Vám rádi vyjdeme vstříc především cenově - stačí kontaktovat naší kolegyni Renatu Bínovou a domluvit si s ní schůzku.