Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbenýmMultikulturní komunikace

Integrity Consulting si vás dovoluje pozvat na seminář pro všechny specialisty, kteří přicházejí při své práci do styku s klienty, dodavateli či spolupracovníky ze zahraničí.

Dvoudenní trénink Vás seznámí s obecnými zásadami interkulturní komunikace, s hlavními dimenzemi, v jejichž rámci definujeme odlišnosti jednotlivých národů a národních kultur. Komunikace a spolupráce v multikulturním prostředí vyžaduje velkou míru tolerance, přizpůsobivosti i konkrétních znalostí. U vybraných národních kultur budeme definovat například pojetí pravdy, přístup k času i to, čemu a proč se smějí, jaký mají vztah k jídlu a jaké chování považují za nepřípustné. Nedílnou součástí přípravy na mezikulturní jednání je znalost způsobů, forem a taktik vyjednávání.

Obsah školení:
  • Definice národa a národní kultura
  • Vztah mezi jazykem a charakterem národa a uvažováním jeho příslušníků
  • Dimenze srovnávání
  • Česká republika
  • Německo, Velká Británie, Francie, Itálie, Japonsko, USA
Teoretický obsah je kontinuálně propojen s úkoly a procvičováním, při hraní rolí se využívá videokamera a nahrávky se týmově rozebírají.


Termín a místo konání:

Lektoři:
Konzultantka a trenérka Jana Vávrová

Cena:
za jednu osobu je 10.900,- Kč plus DPH 19%.


Přihlásit se můžete také on-line zde www.integrity-consulting.cz/prihlaska.phpZpětNahoru