Integrity Consulting
Pobočka společnosti Center for Leadership Studies s exklusivní licencí na školení Situační vedení ®, Situační obchod ® a Situační koučování ® ...

O firmě
Poslání
Co nabízíme
Veřejná školení
Naši zákazníci
Reference
Situation leadership
Publikační činnost
Pro neziskové organizace
Kontaktujte nás
 

Přidat k oblíbeným

Publikační činnost

Re: Prázdninový Time Management

Dostali jsem se do druhé poloviny letních prázdnin a zbývá jen pár dní do té doby, než zase začne zaběhaný rytmus všedního dne a školního roku. Na počátku léta jsme se Vás ptali, jak řešíte čas a prázdninový program svých dětí - dnes Vám přinášíme výsledky této miniankety:

Otázky ankety jsme zaměřili na Vaše priority při vytváření prázdninového programu pro Vaše děti a na firemní kulturu podmínek, které Vaši organizaci letního času ovlivňují.

Čtvrtina z Vás plánuje svou dovolenou s dostatečným předstihem (3 měsíce) - pravděpodobně proto, že ve 37% neexistují ve firmách pravidla pro udělování dovolené a díky tomu rychlejší vyhrává. Nadpoloviční většina z Vás (63%) však pružně reaguje na potřeby zaměstnavatele a své naplánované volno v případě nutnosti dokonce ruší. S touto pružností pravděpodobně souvisí i oněch 50% z Vás, kteří necháváte své prázdninové plánování až na červen či dobu ještě pozdější.

Minimum z Vás (12%) má možnost trávit se svými dětmi celou dobu jejich letních prázdnin a stejný počet tráví s dětmi prázdniny "na střídačku" s partnerem. Pro 10% Vašich dětí jsou letní tábory nejen zábavou, ale z časových důvodů i nutností. Díky "kouzelným" babičkám má o děti postarána celá polovina dotazovaných. Pokud se Vám o děti stará někdo jiný, kladete v 63% důraz na osobní doporučení a v 50% na program, který je pro děti připraven.

Pro dokreslení výsledků nutno doplnit údaj o věku Vašich ratolestí - 63% respondentů má děti ve věku 10-15 let, zbývající část dotazovaných pak děti mladší 6ti let.

Doufáme, že Vám náš malý průzkum přinesl srovnání, motivaci či inspiraci pro příští léta.

Přejeme Vám, abyste si Vy i Vaše dítka spokojeně užili zbývající prázdninové dny.

Zpracovala: konzultantka a lektorka, Jana Vávrová
Nahoru
Zpět